Hírek

Hírek

Kedden hazai edzőmeccs vár ránk

Az NB III-ban újonc Bánk-Dalnoki Akadémiát fogadjuk.

Az Energia SC Gyöngyösnél letudott gyakorló mérkőzésünk után kedden jöhet a következő előkészületi fellépésünk. 18 órás kezdéssel a harmadosztály mezőnyéhez nemrégiben csatlakozó Bánk-Dalnoki Akadémiát fogadjuk a Szojka Ferenc Stadionban. A belépés továbbra is díjtalan.

Vendégeink remek idényt tudhatnak maguk mögött, 24 győzelem, illetve 1-1 döntetlen és vereség mellett 109:18-as gólkülönbséggel zárták az előző évadot, majd egy eredményes osztályozót elkönyvelve, feljutottak az NB III-ba. A nyáron kisebb átalakulás jellemezte az új tréner vezette látogatókat, akik legutolsó erőfelmérőjükön ikszeltek az ugyancsak harmadik vonalbeli Balatonfürednél.

Csapatunk továbbra is becsülettel teszi a dolgát, nem érheti panasz játékosaink lelkesedését. Több kemény foglalkozás is ott van a lábakban, időközben pedig sorban érik egymást a hangoló párharcok is. Egy érdekes találkozóra van kilátás ezúttal is, egy jó ellenfelet látunk vendégül.