SBTC: Végh N. – Szabó G., Czutor, Budveszel, Földi (Miklós M., 74.) – Czigler, Tóth M. (Dániel Z., 62.), Bata, Sárközi – Oláh F., Tarlósi (Baranyi, 72.)

Petőfi SE Vasszécsény: Farkas – Vadász, Viszked P. (Devecseri, 56.), Kőműves, Pongrácz D. – Szalai, Balázs Á., Pongrácz Zs. (Horváth Á., 60.),  Viszked B. – Horváth D., Pungor (Bori, 65.)

Sárga lap: Szabó G.(43), Oláh F.(67), Budveszel,(76) ill. Devecseri (58.)

Piros lap: Vadász (40.)

Gól: Tarlósi M.(10., 42.), Bata G.(24.), Czigler B.(35., 63.), Oláh F. (66., 80.), ill. Horváth D. (29.), Szalai (44.)

Remek formában lévő csapatunk bizakodva várta a Vas megyei ellenfelét. A mérkőzés elején már egyértelműsítette  alakulatunk, hogy nyerni akarunk. Szép támadások és gólok jellemezték játékunkat. A váratlanul jött szépítő találat sem zökkentette ki a fiúkat a játékból.Tovább tudtuk növelni találataink számát, így a félidőben 4-2-re vezettünk. A második félidő pedig örömjáték hozott, az újabb három találattal pedig kialakult a 7-2 végeredmény.

Dániel Zoltán a mérkőzés hajrájában súlyos kézsérülést szenvedett. Jobbulást kívánunk neki!