Hírek

Hírek

Döntetlen a Balassagyarmat elleni rangadón

Nagy csata, remek szurkolás – döntetlennel zárult a Balassagyarmat elleni rangadó.
Megyei I. o., 5. forduló

SBTC – Balassagyarmati VSE 1-1 (0-0)
Salgótarján, Tóstrandi Sporttelep, 600 néző V.: Nagy R. (dr. Varga Zs., Márkus T.)

SBTC: Végh N. – Zsély D., Ráduly, Nyerges, Földi – Szabó G. (Oláh F. 72.), Zsély B. – Czigler (Török 70.), Sárközi (Budveszel 89.), Lenkó – Pál G. Vezetőedző: Csatlós Tamás

BVSE: Földi – Illés, Mboussi, Gaál, Szandai – Szalánszki, Varga T., Mátyás P. (Bódis 46.), Molnár E. (Pongrácz 75.) – Strehó (Strihó Zs. 83.), Magos Vezetőedző: Lenkey Gábor

Gl: Lenkó (77.) ill. Bódis (57.)

Sárga lap: Molnár E. (42.)

Rég nem látott, szép számú közönség előtt indult útjára a labda a ma délutáni SBTC – Balassagyarmat rangadón. Az első félidő inkább a óvatosságról, tapogatózásról szólt, egyedül Magos kapufájánál kaphatták fel a nézők a fejüket. A vendégek támadója a kifutó Végh felett átemelte a játékszert, ami azonban akkorát pattant, hogy a felső lécről kifelé repült tovább. A második félidő első perceiben aztán záporoztak a lehetőségek, Lenkó nagy helyzetét Földi tudta hárítani, majd a vendégek egy helyzetet követően ezúttal a bal kapufát találták el. Az 57. percben a félidőben beálló Bódis került szembe a kapuval, majd 13 méterről a kapu bal oldalába lőtt. (0-1) Csapatunk azonban nem esett össze a bekapott gólt követően, húsz percnyi küzdést-hajtást követően Pál Gergő fedezte remekül a labdát, majd Lenkó elé került a labda, aki 14 méterről, laposan a kapu jobb oldalába lőtt. (1-1) A hajrában már nem változott az állás, így a nagy rangadó végül 1-1-es döntetlennel zárult.

Csatlós Tamás: Gratulálok a csapatomnak, mindent megtettünk ezen a mérkőzésen is. Megvoltak a helyzeteink, sajnos azonban ezek kimaradtak. Az igazság az, hogy a vendég csapatnak is voltak helyzetei, így igazságos eredmény született.